Dôležité oznamy

Osobné prevzatie tovaru na prevádzke je možné len na základe vopred dohodnutého času.

 

Kamenné prevádzky

Lučenec

BIO FLAME – BIOKRBY
Centrálny sklad
Jókaiho 1
984 01 Lučenec, SR

Mob.:...0911 322 727i
E-mail:
bioflame@bioflame.sk

Otváracia doba prevádzky:

Pondelok až Piatok
9:00 - 16:30 Hod.

Obedňajšia prestávka 12:00 - 13:00 Hod.

Mimo pracovnej doby
otvorené po dohode.

......................................

Trenčín

Žabinská 14
911 01 Trenčín

Mob: 0904 322 727
E-mail: trencin@bioflame.sk

Otváracia doba prevádzky:

Pondelok – Piatok: na zavolanie
Sobota Nedeľa: na zavolanie

Návštevu showroomu odporúčame vopred dohodnúť telefonicky, alebo e-mailom.


UPOZORNENIE:

Na prevádzkach je možná platba iba v hotovosti.

Nákup na splátky

Pokyny pre nákup na splátky nájdete TU

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Dopravu zabezpečuje

 

Bezpečný nákup

shop roku

 bezpecny nakup

 

doveryhodna firma


O NÁS
O nás

O spoločnosti BIO FLAME, s.r.o.

Sme spoločnosť so sídlom v Lučenci, ktorá vznikla v roku 2009 založením živnosti Stanislav Šproho - BIO FLAME. V roku 2011 sa pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným s názvom BIO FLAME, s.r.o.. Okrem predaja sa zaoberáme aj vývojom a výrobou závesných, voľne stojacich a zabudovateľných biokrbov, vďaka čomu vieme klientovi nielen predať výrobok, ale ho aj navigovať k správnemu výberu biokrbu.

Od 9.6.2014 do 8.6.2017 sme ako jediná spoločnosť v tomto segmente na Slovensku držiteľom CERTIFIKÁTU ISO 9001:2008 v oblasti vývoja, montáže a predaja biokrbov. Vďaka vlastnej výrobe a veľkým odberom od európskych producentov Vám vieme ponúknuť kvalitné biokrby za veľmi priaznivé ceny. Distribúciu biokrbov a bioalkoholu zabezpečujeme po území celej SR a ČR prostredníctvom vlastného vozového parku, alebo kuriérmi ktorí doručia tovar na druhý pracovný deň (v SR) od jeho vyskladnenia.

Na vyžiadanie vieme zabezpečiť výrobu biokrbu alebo jeho častí (napr. horák) podľa Vašich požiadaviek s garanciou najlepšej ceny. Vyrábame biokrby a horáky, na ktoré nám dodáte vlastné nákresy, alebo sa na nás obrátite, aby sme Vám vyrobili biokrb na základe nami vypracovaných podkladov. Nevyrábame biokrby na základe fotodokumentácie od iných predajcov, alebo na základe cenovej ponuky od konkurenčných firiem.
Na výrobu biokrbov používame nasledovné materiály: čierna oceľ lisovaná za studena, nerezová oceľ (antikor - inox), bezpečnostné kalené sklo (transparentné, lakované), kameň, flexibilný pieskovec, CORIAN, horčíkové dosky, alebo iné žiaruvzdorné materiály. Obostavbu biokrbov vieme zabezpečiť "suchým" (sadrokartón), alebo "mokrým" (tehla) stavebným procesom, poprípade ak sa rozhodnete obostavbu zrealizovať svojpomocne, môžete s nami konzultovať postup.

 

Politika kvality

Vychádzajúc zo strategického zámeru spoločnosti, ktorým je poskytovať zákazníkom kvalitné výrobky, sa vedenie spoločnosti BIO FLAME, s.r.o. zaväzuje:
- dosiahnuť trvalej dôvery a spokojnosti zákazníkov
- vybudovať a udržiavať manažérsky systém kvality a zabezpečiť trvalé zlepšovanie jeho efektívnosti
- k snahe o nepretržité zlepšovanie výkonnosti a efektívnosti riadenia procesov
- uplatňovať prevenciu ako jeden z nástrojov zlepšovania kvality procesov
- v primeranej miere aktívne začleňovať dodávateľov komponentov a služieb do manažérskeho systému kvality
- využívať komplexný systém vzdelávania a výcviku zamestnancov, k trvalému zvyšovaniu ich povedomia a získania potrebných znalostí a kvality

Od zamestnancov očakáva spoločnosť, že v rámci svojich kompetencií a zodpovedností aktívne a s plnou vážnosťou prispejú k trvalému plneniu zásad vyhlásenej politiky kvality. Budú sa aktívne podieľať na jej realizácii a plnení cieľov za účelom neustáleho zlepšovania kvality výrobkov.

 

Ochrana osobných údajov

Informačný systém obchodu je zaregistrovaný na Úrade pre ochranu osobných údajov SR. Plne rešpektujeme súkromie našich zákazníkov, avšak pre vybavenie objednávky potrebujeme niektoré osobné údaje, ktoré budú použité výlučne pre zaslanie objednaného tovaru a pre komunikáciu so zákazníkom. V prípade, že nechcete aby boli Vaše osobné údaje uložené v našej databáze, môžete si tovar objednať telefonicky, prípadne uveďte v “Poznámke k objednávke” žiadosť o ich vymazanie ihneď po jej vybavení. Prevádzkovateľ internetového obchodu www. lacne-biokrby .sk týmto prehlasuje, že s osobnými údajmi svojich zákazníkov získanými registráciou pri vytváraní zákazníckeho účtu nakladá v zmysle “Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z.z.”. Z vyššie uvedeného zákona plynie povinnosť neposkytnutia získaných osobných údajov tretej strane. Výnimkou je, pri výbere spôsobu doručenia tovaru prepravnou službou poskytnutie nevyhnutne potrebných údajov externému dopravcovi za účelom doručenia zásielky. Podľa vyššie uvedeného zákona sa prevádzkovateľ internetového obchodu www.bioflame.sk súčasne zaväzuje, že na prianie zákazníka vymaže neodkladne jeho osobné údaje z databázy internetového obchodu. Prevádzkovateľ internetového obchodu si vyhradzuje právo odstúpiť od záruky bezpečného zaobchádzania s osobnými údajmi zákazníkov v prípade napadnutia serveru neznámym páchateľom.

NTQ4NT